Novinky ze života komunity

Maccabi se v Miláně držel statečně, závěrečný finiš přišel pozdě

EA7 Emporio Armani Milan – Maccabi FOX Tel Aviv 99: 97 po čtvrtinách 25:24, 19:20, 28:21, 27:32. Poločas skončil nerozhodně 44:44

Napínavé utkání, které řídili rozhodčí Ilja Belosevič ze Srbska, Samir Javor ze Slovinska a Emin Mogulkoč z Turecka sledovalo podle oficiálních údajů 8775 diváků.

Z výsledků jednotlivých čtvrtin je zřejmé, že to bylo vyrovnané utkání, závěrečný finiš telavivských ale přišel pozdě, utkání bylo rozhodnuto teprve v poslední vteřině. Za Maccabi nejvíce skórovali Andrew Goudelock 27 bodů, Devin Smith 18 a Sylven Landesberg 15, který v poslední vteřině netrefil koš a tím nešlo utkání do prodloužení..

V příštím týdnu hostí Maccabi Real Madrid, který ve středu porazil Olympiakos Pireus 83:65.

Další čtvrteční výsledky: Galatasaray Istanbul – CSKA 84:109, CZ Bělehrad – Dorusafaka Istanbul , v pátek jsou na pořadu ještě 4 zápasy.